پشتیبانی سایت

ما طبق نیاز شما پشتیبانی میکنیم
null

بالا آوردن کلمات کلیدی

قطعا شما رقبایی دارید که با کلماتی در حوزه کاریتون در جایگاه اول جستجو گوگل هستند در اینجا ما با برسی دقیق رقبا و کلمات شما به شما قیمت و مدت زمان اجرا پشتیبانی را اعلام میکنیم.

null

انواعی از تبلیغات

همیشه برای دیده شدن باید تبلیغات کنی ما راهشو بلدیم و توی دوره پشتیبانی برات انجام میدیم هم رپورتاژ هم ایمیلی و هم پیامکی و هم گوگل ادز و کلی راه دیگه برای دیده شدن.

null

محتوا بازم محتوا

بله دوستان تولید محتوا برای سایت یکی از مهمترین بخش های رشد هر بیزنسیه اگر این کار مهمو انجام ندی از روی اصول نگارش و رعایت حق کپی رایت قطعا سایتت به فراموشی سپرده میشه.

null

بهینه کردن سرعت سایت

فرض کنید وارد سایت ما شدید و روی یک دکمه کلیک میکنید و چند ثانیه میگذره و هیچ عملکردی صورت نمیگیره چند ثانیه میشه ۱ دقیقه بازم هیچی خب حالا واکنش شما چیست؟بله درسته ترک کردن سایت.

null

برقراری امنیت

فکر کنید یک سایت پر تعامل دارید اما به امنیت توجه نکردید و یک فرد سو استفاده گر میاد و سایت شما رو هک میکنه در نتیجه باید از کاربرانتون جدا از عذر خواهی خداحافظی کنید تازه اگر شکایت نشه ازتون.

null

آپدیت +پشتیبان گیری

هر زمان که امکاناتی نیاز داشتید و یا از طرح فعلی سایت خود خسته شده بودید ما در طول پشتیبانی برای شما تغیراتی که مد نظرتان هست رو انجام میدهیم و هر ۲ روز یکبار یک بکاپ ذخیره میکنیم برای اطمینان خاطر.

  • کلمات کلیدی و اقداماتی که باید برای شما انجام بدیم رو شرح دهید تا سایت شما را آنالیز کنیم. مثال: افزایش سرعت سایت بهینه کردن کد های سایت ایجاد امنیت در سایت- ایمیل مارکتینگ تبلیغات بنری رپورتاژ گوگل ادز و......

پشتیبانی سایت چرا نیاز است؟

پشتیبانی سایت یک بحث تخصصی است که تیم ما حساسیت زیادی روی کیفیت پشتیبانی دارد به طور کلی پشتیبانی سایت برای افرادی مناسب است که برای کسب و کار یا خدمات خود سایت دارند ولی تخصص لازم و حرفه ای چه در تولید محتوا و چه در مدیریت سایت و رعایت اصول استاندارد seo یا همان(سئو) را ندارند که در نتیجه باعث کاهش کیفیت سایت و خدمات خود میشوند و هم در رتبه بندی مربوط به seo که یک موضوع مهم در سایت شما است و سایت شما را در دسته های اول جستجو برای کاربران نشان نمیدهد و این موضوع خیلی بد است چرا که اگر کاربران برای مثال اگر نام کسب و کار شما را در اینترنت جستجو کنند و اگر سئو سایت شما بد باشد سایت شما در دسته های سرچ نمایش داده نشده و ممکن است از یک سایت رقیب استفاده کنند و این یعنی از دست دادن مخاطب که خیلی اهمیت بالایی دارد. خیلی از افراد با کپی کردن مطالب سایت های دیگر برای سایت خود به اصطلاح محتوا به وجود می آورند که این کار بسیار اشتباه است زیرا که گوگل تمامی سایت هارا ایندکس میکند و اگر شما مطلب سایتی دیگر را کپی کرده باشید گوگل توسط ربات های هوشمندش به سایت شما نمره منفی میدهد و اگر تعداد نمره منفی شما بالا تر از یک حد رود سایت شما به اصطلاح می میرد و دیگر هیچ راهی برای بالا بردن سئو آن نمی ماند پس پیشنهاد میکنیم برای پیشرفت خود از پشتیبانی حرفه ای تیم ما استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را بگیرید  

فهرست